Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Import
sk: Importovať

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: About
sk: Informácie o

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.
