Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: About
ta: பற்றி

en: The file could not be uploaded.
ta: கோப்பை தரவேற்ற இயலவில்லை.
