Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: About
tr: Hakkında

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya karşıya yüklenemedi.
