Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Import
uk: Імпортувати

en: Vocabularies
uk: Словники

en: CSV File
uk: Файл CSV

en: About
uk: Про модуль

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти файл.
