Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Import
vi: Nhập vào

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: CSV File
vi: Tập tin CSV

en: About
vi: Giới thiệu

en: The file could not be uploaded.
vi: Không tải được tệp lên.
