HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Field
el: Πεδίο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Entity
el: Οντότητα

en: About
el: Περί

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
