HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: Development
et: Arendus

en: Language
et: Keel

en: Tag
et: Sildid

en: Field
et: Väli

en: Count
et: Arv

en: Entity
et: Olem

en: About
et: Programmist

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Field types
et: Väljade tüübid
