HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Development
id: Pengembangan

en: Language
id: Bahasa

en: Field
id: Bidang

en: Count
id: Jumlah

en: Entity
id: Entitas

en: About
id: Tentang

en: Text format
id: Format teks

en: Field types
id: Jenis bidang isian
