HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Language
jv: Basa

en: Tag
jv: Tautan

en: Count
jv: Jumlah

en: About
jv: Ngenani

en: Text format
jv: Format tèks
