HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Development
lv: Izstrāde

en: Language
lv: Valoda

en: Tag
lv: Birka

en: Field
lv: Lauks

en: Count
lv: Skaits

en: Entity
lv: Entītija

en: About
lv: Par

en: Text format
lv: Teksta formāts
