HTML Tag Usage (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Language
gu: ભાષા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: About
gu: વિશે

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
