HTML Tag Usage (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
