HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Count
bo: གྲངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
