HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Language
ca: Llengua

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Field
ca: Camp

en: Count
ca: Quantitat

en: Entity
ca: Entitat

en: About
ca: Detalls

en: Text format
ca: Format del text

en: Field types
ca: Tipus de camps
