HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Development
fa: توسعه

en: Language
fa: زبان

en: Tag
fa: برچسب

en: Field
fa: فیلد

en: Count
fa: شمارش

en: Entity
fa: عنصر

en: About
fa: درباره

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
