HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Development
fi: Kehitys

en: Language
fi: Kieli

en: Tag
fi: Tagi

en: Field
fi: Kenttä

en: Count
fi: Laskuri

en: Entity
fi: Entiteetti

en: About
fi: Tietoja

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit
