HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Development
he: פיתוח

en: Language
he: שפה

en: Tag
he: תגית

en: Field
he: שדה

en: Count
he: כמות

en: Entity
he: יישות

en: About
he: אודות

en: Text format
he: מבנה טקסט
