HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: Development
hr: Razvoj

en: Language
hr: Jezik

en: Tag
hr: Oznaka

en: Field
hr: Polje

en: Count
hr: Broj

en: About
hr: Opis

en: Text format
hr: Oblik unosa
