HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Language
hy: Լեզու

en: Field
hy: Դաշտ

en: Count
hy: քանակ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
