HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Development
is: Þróun

en: Language
is: Tungumál

en: Field
is: Svæði

en: About
is: Um

en: Text format
is: Textaforsnið

en: Field types
is: Tegundir svæða
