HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Development
ja: 開発

en: Language
ja: 言語

en: Tag
ja: タグ

en: Field
ja: フィールド

en: Count
ja: カウント

en: Entity
ja: エンティティ

en: About
ja: アバウト

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Field types
ja: フィールドタイプ
