HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Language
ka: ენა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Field
ka: ველი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
