HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Development
kk: Дамыту

en: Language
kk: Тіл

en: Field
kk: Өріс

en: Count
kk: Саны
