HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Development
ru: Разработка

en: Language
ru: Язык

en: Tag
ru: Тег

en: Field
ru: Поле

en: Count
ru: Количество

en: Entity
ru: Сущность

en: About
ru: Информация

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Field Types
ru: Типы поля

en: Field types
ru: Типы полей

en: Field type machine name
ru: Машинное имя для типа поля
