HTML Tag Usage (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Field
ta: புலம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: About
ta: பற்றி

en: Text format
ta: உரை வடிவம்
