HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Development
da: Udvikling

en: Language
da: Sprog

en: Field
da: Felt

en: Count
da: Antal

en: About
da: Om

en: Text format
da: Tekstformat

en: Field types
da: Felttyper
