HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Language
pl: Język

en: Field
pl: Pole

en: Count
pl: Liczba

en: Entity
pl: Encja

en: About
pl: O stronie

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Field types
pl: Typy pól
