HTML Mail (4.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Settings
fi: Asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: logs
fi: logit

en: Debug
fi: Debuggaa

en: About
fi: Tietoja

en: (No subject)
fi: (Ei aihetta)
