HTML Mail (4.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта

en: (No subject)
sr: (Без наслова)
