HTML Mail (8.x-2.40) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Settings
he: הגדרות

en: Mail
he: דואר

en: To
he: אל

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Debug
he: אתר באגים

en: (No subject)
he: (ללא נושא)

en: HTML Mail
he: דואר HTML
