HTML Mail (8.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: (No subject)
bo: ༼བརྗོད་དོན་མི་འདུག༽
