HTML Mail (8.x-3.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: To
lt: Iki

en: Debug
lt: Derinimas

en: (No subject)
lt: (be temos)
