HTML Mail (8.x-3.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Mail
ca: Correu

en: To
ca: Per

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Debug
ca: Depuració

en: About
ca: Detalls

en: (No subject)
ca: (Sense assumpte)
