HTML Mail (8.x-3.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Mail
vi: Thư

en: To
vi: Đến

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: About
vi: Giới thiệu

en: (No subject)
vi: (Không có chủ đề)
