HTMX (1.1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: Event
bs: Događaj

en: Block
bs: Blok

en: Add block
bs: Dodaj blok

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Configure block
bs: Podesi blok

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
