HTMX (1.1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Category
eu: Kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: Event
eu: Gertaera

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Add block
eu: Gehitu blokea

en: From
eu: Nondik

en: Throttle
eu: Bizkortu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu
