HTMX (1.1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Block
km: ប្លុក

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: From
km: ពី

en: Throttle
km: បិទ/​បើក​

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត
