HTMX (1.2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Category
eo: Kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: From
eo: De

en: Throttle
eo: Trafik-limiga

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu
