HTMX (1.2.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Add block
am: ጥምር ጨምር

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
