HTMX (1.2.0) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക
