HTMX (1.3.0) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ
