HTMX (1.3.2) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ
