HTMX (1.3.3) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Category
is: Bólkur

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Add block
is: Stovna blokk

en: From
is: Frá

en: Throttle
is: Køving

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir

en: Filter
is: Filtur

en: Configure block
is: Samanset blokk

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Administration theme
is: Fyrisitingartema

en: Save and continue
is: Goym og halt áfram
