HTMX (1.3.5) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Category
cs: Kategorie

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Label
cs: Popisek

en: Block
cs: Blok

en: Add block
cs: Přidat blok

en: From
cs: Od

en: Throttle
cs: Urychlení

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Target
cs: Cíl

en: Administration theme
cs: Téma vzhledu administrace

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
cs: Když hodnota filtru <em>NENÍ</em> v URL

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
cs: Pokud hodnota filtru <em>JE</em> v URL, nebo pokud je k dispozici výchozí hodnota

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
cs: Jedinečné jméno instance bloku. Použijte alfanumerické znaky oddělené podtržítkem.

en: Filter by block name
cs: Filtrovat podle jména bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
cs: Zadejte část jména bloku, podle kterého se má filtrovat.

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu

en: No blocks available.
cs: Nejsou dostupné žádné bloky.
