HTMX (1.4.0-beta1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Add block
bo: ལྷུ་ལག་ཁ་སྣོན

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Administration theme
bo: དོ་དམ་པའི་བརྗོད་གཞི

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
