HTMX (1.4.0-beta1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Category
oc: Categoria

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Label
oc: Etiqueta

en: Event
oc: Eveniment

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Block
oc: Blòt

en: Add block
oc: Apondre un blòt

en: From
oc: De

en: Throttle
oc: Autoregulacion

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Advanced
oc: Avançat

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Target
oc: Cibla

en: Administration theme
oc: Tèma de l'administracion

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
oc: Quand la valor del filtre n'est <em>PAS</em> dins l'URL

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
oc: Quand la valor del filtre <em>EST</em> dins l'URL o quand una valor per defaut es provesida
