HTMX (1.4.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
