HTMX (1.4.0-beta1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Provider
sr: Провајдер

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави
