HTMX (1.4.0-beta4) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Event
el: Συμβάν

en: Block
el: Μπλοκ

en: Add block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: From
el: Από

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Configure block
el: Ρύθμιση μπλοκ

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Target
el: Στόχος

en: Administration theme
el: Θεματική παραλλαγή της διαχείρισης

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Filter by block name
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα μπλοκ

en: Enter a part of the block name to filter by.
el: Εισάγετε ένα μέρος του ονόματος του μπλοκ με το οποίο να γίνει το φιλτράρισμα.

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες

en: No blocks available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα μπλοκ.
