HTMX (1.4.0-beta4) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
